Screen Replacement for M133NWF3 R1 1920X1080 FHD 40 pins 120Hz 13.3" LCD Laptop LED Display Digitizer Panel
β˜…β˜…β˜…β˜…β˜… 5.0 102 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.pixsel.net
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
  • Compatible with M133NWF3 R1 LCD LED Screen Display Digitizer Replacement.
  • Screen Size: 13.3 inch;Resolution:1920X1080 FHD; Backlight: LED; Warranty period: 3 months.
Item Weight 1 pounds
Manufacturer GBOLE
Package Dimensions 14.3 x 10.4 x 1.7 inches
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
5 out of 5
β˜…β˜…β˜…β˜…β˜…
102 ratings | 42 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
90% (92)
4 stars
0% (0)
3 stars
0% (0)
2 stars
0% (0)
1 star
10% (10)